Firma

Firma znana dziś na rynku jako Big-Truck zlokalizowana jest w województwie lubelskim, lecz zasięgiem swojego działania obejmuje praktycznie wszystkie kraje europy.
Firma rozpoczęła działalność w 2005 roku. Początkowo specjalizowała się w przewozach krajowych a z czasem poszerzyła ofertę o transport międzynarodowy. Wraz ze zmianą specjalizacji na przewozy wielko kubaturowe rozpoczęła dynamiczną wymianę parku maszynowego.
Dbałość o unowocześnienie taboru jest istotnym elementem polityki firmy do dziś. Ciągły rozwój firmy jest możliwy dzięki wysokiej jakości oferowanych usług i profesjonalizmowi zespołu.

Firma - świadcząc usługi transportowe, w krótkim czasie zdobyła uznanie oraz renomę na polskim i zagranicznym rynku. Znacznie poszerzyła grono klientów i liczbę zleceń. Obecnie obsługuje wielu dużych europejskich producentów o zróżnicowanych potrzebach transportowo-spedycyjnych, dopasowując kształt usług do konkretnych wymagań Klienta.
Do dyspozycji Klienta oddajemy zespół pracowników biurowych, gotowych dostarczyć sprawdzonych rozwiązań transportowych Posiadamy również powierzchnie magazynowe, które intensywnie rozbudowujemy.
Strategicznym potencjałem Big-Truck są relacje z Klientami, które budujemy przez regularne badanie i analizę ich oczekiwań oraz partnerskie wypracowywanie najlepszych rozwiązań. Firma świadczy usługi z pasją godną swych zleceniodawców. Udaje się to dzięki uwadze jaką Big-Truck poświęca zrozumieniu specyfiki biznesu i branży w jakiej działają nasi Klienci. Bierzemy pełną odpowiedzialność nie tylko za przewożone towary, ale również jesteśmy beneficjentem sukcesów odnoszonych przez naszych Klientów.
Firma | Specjalizacja | Tabor | Kontakt

Big Truck, transport, spedycja, logistyka, pojazdy ciężarowe, przewozy, międzynarodowe, krajowy,
naczepy, logistyczne, firmy przewozowe, usługi transportowe, Polska, kierowcy, tir, dostawa, unia, europa